Pinterest Video İndir – İndirm Videolar, Hikayeler ve GIF

Düzenli bir Pinterest kullanıcısı olmak; Çoğu zaman, Pinterest videoları şeklinde harika fikirlerle karşılaşırsınız. Umutsuzca bu videoları indirmek istiyorsunuz. Ancak ne yazık ki Pinterest, kullanıcılarının Bilgisayar veya Mobil cihazlarda video indirmesine izin vermiyor. Bu nedenle, Pinterest’te harika bulduğunuz hiçbir şansı kaçırmamak için sizin için ayrı bir Pinterest Video indiricisine ihtiyacınız var.

Pintvideodownloader, sizin için Pinterest dünyasının kilidini açmanın anahtarıdır. Bu kolay, kullanıcı dostu ve ücretsiz indiriciyi kullanarak Pinterest Videolarını büyük bir kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bu harika aracı kullanarak Pinterest videolarını PC’nizden, tabletinizden ve cep telefonunuzdan (hem IOS hem de Android) kolayca indirebilirsiniz. Favori videolarınızı MP4 HD kalitesinde (720p) indirmenize yardımcı olacaktır. Videoları mp3 veya mp4 formatında indirme seçeneğiniz vardır. Ayrıca, istediğiniz kalitede videolar elde etmenize yardımcı olur. İhtiyacınıza göre seçim yapma şansınız var. Yerden tasarruf etmek istiyorsanız 240p, 360p veya 480p arasından seçim yapın. Ancak video kalitesinden ödün vermek istemiyorsanız en iyi sonucu almak için 720p veya 1080p seçmenizi öneririm.

Pinterest nedir?

Ocak 2010’da Pinterest adında ABD merkezli bir şirket kuruldu. O zamanlar kimse bilmiyordu, yakında Sosyal Medya Platformunun Devlerinden biri olacağını bilmiyordu. On yıldan biraz fazla bir süredir ve aylık yaklaşık 100 Milyon ziyaretçiyi yakaladı. Evet, doğru okudunuz; Ayda 100 Milyon (1 Milyar) ziyaretçi. Böylece, Pinterest’in size sunduğu potansiyeli kolayca hayal edebilirsiniz.

PEW Research’e göre Pinterest, 2021 yılında ABD’den en fazla kullanıcıya sahip, dünyanın en çok kullanılan Dördüncü Sosyal medya sitesi olarak sıralanıyor.

Pinterest nasıl çalışır?

İstediğiniz bir aktivite veya ürün için fikirler keşfedebileceğiniz tekil bir web siteniz olmasını ister miydiniz? Pekala, Pinterest’ten başka yere bakmayın.

Pinterest, kullanıcıların resimlerini, videolarını, hikayelerini ve giflerini kaydettiği etkileşimli bir sosyal medya platformudur. Bu görsel medya, açıklamasıyla birlikte Pin olarak kaydedilir. Ayrıca, bu pinlere gizlilik ayarınıza bağlı olarak diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilir. Üstelik favori kategorilerinize göz atabilir ve istediğiniz binlerce pini bulabileceksiniz.

Özetle, Pinterest size alanınızda milyonlarca takipçi sunan bir Görsel Keşif Arama Motorudur. 200 Milyardan fazla fikir, kullanıcılar tarafından Pin olarak kaydedilir. Bu nedenle, tek çaba göstermeniz gereken Doğru Kitleyi hedeflemek.

Pinterest Video İndirici

Bu video indiricinin en iyi yanı, bilgisayarınıza veya cep telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeniz veya indirmeniz gerekmemesidir. Ücretsiz bir çevrimiçi Pinterest Video İndiricisidir. Pintvideodownloader.com’u açmak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız var, istediğiniz bağlantıyı yapıştırın ve saniyeler içinde istediğinizi elde edin.

Pintvideodownloader ile ilgili ikinci en iyi şey, uzmanlarımızdan oluşan ekibin günün her saatinde hazır olmasıdır. Bunu yaparak ziyaretçilerimizin Pinterest’ten kesintisiz video indirmelerini sağlıyoruz.

Pinterest videoları nasıl indirilir?

Pinterest’ten video indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Pinterest’ten videoları indirmek için birkaç basit adımı izlemeniz yeterli.

Pinterest Video İndirici Çevrimiçi

1. Pinterest’te oturum açın

Open Pinterest in Chrome to download videos

Her şeyden önce, uygulamayı veya web sitesini kullanarak Pinterest’te oturum açmanız gerekir. Bunun için Pinterest’te geçerli bir e-posta adresi ve şifre ile bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Sign in to Pinterest

2. Video seçimi

Kendi seçtiğiniz videoyu arayın. Videoyu sonlandırdıktan sonra Pinterest videosunu hemen indirebilirsiniz.

3. Videonun URL’sini kopyala

Copy the URL of video

Videonun üzerine farenin sağ tıklaması videonun adresini (URL) ortaya çıkaracaktır. Veya üç dikey noktaya tıklayabilirsiniz. Farenin sağ tıklamasıyla bağlantıyı kopyalayın veya klavyenizdeki “Ctrl+C” kısayolunu kullanın. Veya en kolayı, videonun URL’sini adres çubuğundan kopyalamaktır.

4. Videonun URL’sini yapıştırın

Paste the URL of video in the Downloader

Pintvideodownloader’ı yeni pencerede açacaksınız ve ardından kopyalanan URL’yi buraya yapıştıracaksınız.

5. Video Üretimi

Video Generation in the downloader before downloading the video

Şimdi, Pintvideodownloader’ın son videoyu oluşturmasını bekleyin. Bu birkaç saniye olduğu için sıkı oturmanız gerekiyor. Ancak, HD Kalitede ağır bir video indiriyorsanız, biraz zaman alabilir.

Video is ready for download after generation

Tek yapmanız gereken “Şimdi İndir” Butonuna basmak. Veya sağ alttaki Üç Dikey Noktaya basabilirsiniz. Size 3 seçenek gösterecek, “Şimdi İndir” e tıklamanız yeterli ve video indirmeye başlayacaktır.

Press Download Now to download Pinterest videos

6. Video indirme

Pinterest Video is downloaded in your device

İndirme işlemi tamamlanır tamamlanmaz, bilgisayarınıza alacaksınız.

PC için Pinterest İndirici

Pinterest videolarını chrome kullanarak PC’nize indirmek istiyorsanız size adım adım rehberlik edeceğim.

Zor veya uzun bir süreç yoktur, sadece birkaç adımı uygulamanız yeterlidir ve chrome kullanırken Pinterest videolarını PC’nize kolayca indirebilirsiniz.

Pinterest Video Downloader chrome, Firefox, Opera

Pinterest Video İndirici Chrome

PC’niz için Pinterest Video Downloader Chrome’u istiyorsanız, bu harika videoları indirmek için basit adımları izlemelisiniz.

  • PC’nizde chrome tarayıcıyı açın ve Pinterest’te oturum açın.
  • Seçtiğiniz videoyu Pinterest’te alın ve URL’sini kopyalayın.
  • Şimdi, diğer sekmede Pintvideodownlader.com’u açın.
  • Buraya o videonun URL’sini yapıştırın ve İndirmeye başlayın.
  • Video önce oluşturulacak ve ardından PC’nize indirilecektir.

Bakın, çok basit, hiç de zor değil.

Pinterest İndirici Mobil

Bu en iyi video indiricinin yardımıyla Pinterest videolarını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Pinterest Video İndirici IOS

Android telefonunuzu veya I Phone’unuzu kullanarak Pinterest videoları indirmek istiyorsanız, bu indirici size yardımcı olacaktır.

Basit adımları izleyin ve videolarınızı bir anda alacaksınız.

  • Cep telefonunuzu kullanarak Pinterest hesabınızda oturum açın.
  • İstediğiniz videoyu bulun ve URL’sini kopyalayın.
  • Pintvideodownloader web sitesine gidin ve bu URL’yi arama kutusuna yapıştırın
  • Şimdi İndir düğmesine basın ve Pinterest videosunu cep telefonunuzun galerisine alın.

Pintvideodownloader kullanarak Pinterest Videolarını indirin

Pinterest Video Downloader neden kullanılmalı?

Hepimiz pürüzsüz görünen süreçte küçük bir aksaklık olduğunu biliyoruz. Pinterest, kullanıcılarının video, resim, hikaye veya GIF indirmesine izin vermez. Düzenli bir Pinterest kullanıcısıysanız, bu sizin için büyük bir koşuşturma olabilir. Sabitlenmiş medyayı çeşitli amaçlar için indirmeniz gerekir. Bu nedenle, bir Pinterest Image Downloader, Pinterest GIF Downloader veya Pinterest Story Downloader istiyorsanız, Pintvideodownloader’a ihtiyacınız var.

Pinterest Video Downloader by Pintvideodownloader

Sizin için en iyi Pinterest Video İndiricisi

Bu sıkıntılı durumda, Pintvideodownloader hizmetinizde. En iyi Pinterest video indiricisine sahip güvenli ve ücretsiz bir platformdur. Pinterest’ten size özgürlüğü ve en hızlı video indirmeyi sunar.

Sadece birkaç tıklama ile Pinterest’ten istediğiniz videoları indireceksiniz. Ayrıca indirdiğiniz videoları kaydedebilir ve daha sonra bu videoları tekrar paylaşabilirsiniz.

Ana Özellikler

Piyasada bulunan tüm indiriciler arasından neden Pintvideodownloader.com’u seçmelisiniz? Size rakiplerinden çok daha iyi bir seçim yapan çeşitli seçenekler sunar. Sizi ana özellikleriyle tanıştırmak istiyorum.

1. Ücretsiz olarak

Ücretsiz bir araçtır ve sonsuza kadar öyle kalacaktır. Dilediğiniz kadar ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Başka bir platforma kaydolmanıza veya abone olmanıza gerek yoktur.

2. Vakit nakittir

Bu süper hızlı video indirici ile kendinize çok zaman kazandıracaksınız. Ayrıca, video indirilmeden önce bazı Reklamların yayınlanma sürelerini tamamlamasını beklemeniz gerekmez.

3. Ek Uygulamaya Gerek Yok

Gadget’larınızda ekstra bir uygulamaya veya yazılıma ihtiyacınız yok. Kolaylığınız için çalışan çevrimiçi bir araçtır.

4. Emniyet

Bilgisayarınıza veya cep telefonunuza herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez, böylece her türlü kötü amaçlı yazılım veya virüsten korunursunuz.

5. Mevcut Formatlar

Pinterest videosunu istediğiniz biçimde indirmek için bu çevrimiçi aracı kullanın. Hatta bu indiriciyi kullanarak HD Videolar indirebilirsiniz.

6. Kullanıcı dostu

Kullanıcı dostu bir video indiricidir. Chrome, Opera, Safari, Edge ve Firefox gibi tüm Web tarayıcılarını destekler. Ayrıca, Windows, Android, IOS ve Linux için eşit derecede iyi çalışır. Ayrıca, Kişisel Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Tabletler ile uyumludur.

Pinterest’i avantajınız için nasıl kullanabilirsiniz?

Pinterest’in nasıl çalıştığını anladığınız gibi. Şimdi bir sonraki adıma geçmelisiniz; Pinterest’i kendi yararınıza kullanmak.

Pinterest downloader from Mobile and PC

1. Boş Zaman, Eğlence ve Kendin Yap

Pinterest’te en çok aranan kategoriler arasında Yemek, Seyahat Sağlığı ve Güzellik bulunur. Yani, yenilik arıyorsanız o zaman şanslısınız. Kaydedilmiş Pinler şeklinde harika fikirler orada sizi bekliyor.

2. Iş promosyonu

İş yapıyorsanız, kullanılmayan geniş bir alıcı pazarını yakalayabilirsiniz. Kataloglarınızı iğneye çevirecek ve potansiyel alıcılara sunacaksınız. Ürünlerinizi satmak için ideal bir pazarlama platformunuz olacak. Bu nedenle Pinterest, örnek bir E-Ticaret platformu olabilir.

3. Blog / Vlog Tanıtımı

Sosyal medya dünyasında, etkileyiciyseniz ve Pinterest’i kendi yararınıza kullanmıyorsanız. Öyleyse, Pinterest’in sunduğu harika avantajı kaybettiğinizi söylemeliyim. Web sitenizi/kanalınızı Pinterest ile bağlayarak, çok sayıda yönlendirme trafiğini Sosyal Medya hesabınıza yönlendirebilirsiniz.

4. İstatistik Yönetimi

Pinterest, kullanıcılarına çeşitli istatistikler sağlayan kullanıcı dostu bir arayüzdür. Ardından Kullanıcılar, sunulan Fırsatları Güçlü Yönlere dönüştürmek için bu istatistikleri yönetir.

Böylece, Pinterest’in harika bir platform olduğu ve onu verimli ve etkili bir şekilde kullanmak için her türlü çabayı göstermeniz gerektiği sonucuna vardık.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Evet, kullanımı tamamen ücretsizdir. Beğendiğiniz tüm videoları herhangi bir kayıt veya kayıt işlemi gerginliği olmadan indirebilirsiniz.

Pinterest’ten görsel medya indirdikten sonra, birçok kullanıcı videonun veya resmin filigran taşıdığını anlar. Bu bazen gerçekten sinir bozucu oluyor. Ancak, Pinterest’ten video indirmek için Pintvideodownloader’ı kullanırsanız, indirdiğiniz videolarda filigran bulunmaz.

Pinterest’ten videoları istediğiniz formatta indirebilirsiniz. Çok çeşitli formatlar var. Videolar bile HD formatındaysa, video böyle bir format sunuyor.

Pintvideodownloader, tüm cihazlar tarafından desteklenen kullanıcı dostu bir araçtır. Endişelenmeden hem Android hem de IOS için kullanabilirsiniz. Ayrıca, tüm web tarayıcılarını destekler ve hem Dizüstü Bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında kullanabilirsiniz.

Pinterest hesabınızdan herhangi bir URL’yi kopyalamak için profilinize giriş yapın, istediğiniz pini açın ve istediğiniz URL’yi almak için üzerine sağ tıklayın.

Son sözler

Pinterest’ten videoları en verimli şekilde indirmek için En İyi Video İndiricisine ihtiyacınız var. Mevcut tüm seçeneklerle, pişman olmayacağınız bir seçim yapın. Pintvideodownloader’ı seçin ve şüphesiz en iyi Pinterest video indiricisine sahip olacaksınız.

Geri bildiriminizi almaktan memnuniyet duyarız. Ekibimiz, kullanıcılarımızdan gelen olumlu yanıtların indirme deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olacağını biliyor.

Pinterest’ten mutlu indirmeler dileriz.